BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Zapisy na wycieczkę do Pragi

Na posiedzeniu Zarządu Koła nr 8 w dniu 5 lutego2019r przyjęto propozycję autokarowego wyjazdu na 3 dniową wycieczkę „Praga i tylko Praga” w terminie 11-13 września 2019r.

W programie wycieczki przewidziane są do zwiedzania m.in.: Katedra św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Dzielnica Żydowska, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, Pałac Golz-Kinskych, Teatr Stanowy, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej, Nowe Miasto, Plac Wacława, Most Karola, Klementinum – barokowy budynek dawnego kolegium jezuickiego, ulicę Celetna, Plac Republiki z Miejskim Domem Reprezentacyjnym, Bramę Prochową, Ogród Waldsteina.

Ponadto w toku wycieczki można skorzystać z dodatkowych odpłatnych fakultatywnych imprez: Rejs statkiem po Wełtawie oraz wieczornego przedstawienia „Krizikova Fontanna”.

Chętnych emerytów i rencistów przy KM PSP w Częstochowie zapraszamy do udziału w imprezie. Informacji udzielamy podczas dyżurów w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 11.00-13.00 w siedzibie Zarządu przy KM PSP Częstochowa. Termin wpłaty pierwszej raty w wysokości  100,00 zł na wyjazd do Pragi zaplanowany jest na dzień 02 kwietnia 2019r. /wtorkowy dyżur/. Zaliczki na  wycieczkę  przyjmować będzie  koleżanka, Danusia Błaszczyk tel.  602622764.

Szczegółowych informacji dot. programu wycieczki i spraw organizacyjnych udziela także kol. Prezes Czesław Mila. Kontakt: adres email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Na posiedzeniu Zarządu omówione zostały sprawy organizacyjne, budżetowe, oraz dot. sprawozdawczości.

Prezes koła przedstawił główne cele działalności koła oraz plan pracy na rok 2019. Zarząd Koła, zamierza poszerzać i rozwijać działalność koła, otwarty jest na nowe pomysły, ciekawe inicjatywy programowe od członków. Zapraszamy na wtorkowe spotkania.

 

 

Prezes Koła nr 8 Czesław Mila

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 12
W tym roku: 163
Ogółem: 631