BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Jubileusz 80-lecia kol. Waldemara Ptaszka

Na spotkanie w dniu 09.03.2018 z 80-cio letnim Jubilatem kol. Waldemarem Ptaszkiem przebywającym w Domu Opieki Społecznej „Kombatant” w Lublińcu przyjechała delegacja członków Zarządu Koła nr 8: kol. Czesław Mila i kol Jacek Koniarski z udziałem przedstawiciela Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie st. kpt. mgr inż. Pawła Frocha.

   Delegaci dokonali uroczystego wręczenia koledze Waldemarowi listu gratulacyjnego wraz z kwiatami i okolicznościowym albumem. Nie dało się ukryć wzruszenia i radości Jubilata z tej niecodziennej wizyty. Miła atmosfera sprzyjała wspomnieniom o pracy zawodowej, o zdrowiu, o aktualnych zmianach w straży pożarnej. Kol Waldemar Ptaszek z dumą wspominał, jak wiele efektów jego dawnej pracy zawodowej w służbach prewencji i kwatermistrzowskiej zapisało się na trwałe w wówczas nowo budowanych obiektach strażnicy na ul Sikorskiego w Częstochowie.

   Spotkanie z Jubilatem było okazją do złożenia serdecznych życzeń długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz złożenia życzeń z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Prezes Koła nr 8 Czesław Mila

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 2
W tym miesiącu: 16
W tym roku: 144
Ogółem: 1107