BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Posiedzenie komisji Zarządu Wojewódzkiego ZEiRRPP w Katowicach

Prezes Koła nr 8 kol. Czesław Mila, z-ca Prezesa Jacek Koniarski zostali zaproszeni na Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego, Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej ZEiRP RP w Katowicach oraz Komisji Socjalnej przy Śląskim Komendancie Wojewódzkim, które odbyło się w dniu 31 maja 2017r. w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.inn.:
1. Bryg. Jacek Kleszczewski- Komendant Wojewódzki PSP w Katowicach
2. Prof. dr hab. Czesław Martysz- Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego
W toku posiedzenia Prezes ZW Roman Szłapa w asyście bryg. Jacka Kleszczewskiego wręczył czterem osobom odznaki „Za zasługi dla ZEiRP RP”, w tym m.inn. członkom naszego koła:
1. kol. Henryk Wożniak koło Częstochowa
2. kol. Szczepan Matysiak koło Częstochowa

Podziękowania w imieniu wyróżnionych składał m. inn. kol. Henryk Wożniak.

Koła, które przelały zebrane fundusze na sztandar dla Zarządu Głównego ZEiRPRP, w tym i nasze koło, otrzymały pisemne podziękowania Prezesa ZG ZEiRP RP. Krótkie przemówienia oraz życzenia z okazji Dnia Strażaka dla emerytów i rencistów złożyli zaproszeni goście, ponadto Komendant Wojewódzki zadeklarował wszechstronną pomoc dla Zarządu Wojewódzkiego ZEiRP RP. Wykazano, że woj. śląskie na dzień 31.12.2016 r zajmuje 3 miejsce pod względem ilości członków naszej organizacji w Polsce. W woj. śląskim powstało nowe koło w Mysłowicach, której Prezesem został kol. Krystyn Bebło. Dyskusja dotyczyła tematów związkowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie ZG ZEiRPRP: http://www.zgzeirp.pl/slaskie.html

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 1
W tym miesiącu: 11
W tym roku: 158
Ogółem: 1040