BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Stop pożarom traw

18.03.2020

Od marca 2020 roku rozpoczęła się Kampania Społeczna STOP POŻAROM TRAW. To już kolejna edycja tej kampanii Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

APELUJEMY o rozwagę i absolutnie nie wypalanie traw. WYPALANIE traw jest śmiertelnie niebezpieczne dla ludzi, zwierząt i mienia.

W ramach kampanii uruchomiona została strona internetowa www.stoppozaromtraw.pl na której dostępny jest zestaw materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty, prezentacja), które można wydrukować, rozpowszechnić na stronach internetowych, kontach w mediach społecznościowych. Ponadto materiały zamieszczone są w dziale „porady”- „stop pożarom traw” na stronie internetowej KG PSP www.straz.gov.pl

1

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 0
W tym miesiącu: 9
W tym roku: 138
Ogółem: 1665