BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Podziękowanie za służbę w KM PSP Częstochowa

18.05.2020

W dniu 14 maja 2020 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie obyło się uroczyste zdanie obowiązków Komendanta Miejskiego przez Pana st.bryg. mgr inż. Jarosława Piotrowskiego. Podczas uroczystości funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy podziękowali za wspólną wieloletnią służbę.

Pan st.bryg mgr inż. Jarosław Piotrowski pełnił służbę w częstochowskiej straży pożarnej od 1985 roku. Podczas długoletniej służby zajmował szereg kierowniczych stanowisk a od 2016 roku kierował Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

W trakcie pełnienia służby w Komendzie Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie wielokrotnie dowodził akcjami ratowniczo - gaśniczymi, podejmował skuteczne działania mające na celu ciągłe doposażanie częstochowskiej straży w nowoczesny sprzęt. Dbał o poprawę warunków socjalno-bytowych w obiektach Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie aby spełniały jak najwyższe standardy i normy.

Z dniem 18 maja 2020 roku Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak powierzył st. bryg. Jarosławowi Piotrowskiemu pełnienie obowiązków Zastępcy Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w realizacji kolejnych planów zarówno służbowych jak i prywatnych.

 

Dziękujemy.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 0
W tym miesiącu: 10
W tym roku: 152
Ogółem: 544